Úvodní stránka

Logo NÚKIB

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) dnes spustil registrace na konferenční dny 10. ročníku konference CyberCon, které se uskuteční 10. a 11. září v Rotundě brněnského výstaviště. Zájemci se mohou registrovat na stránkách konference nebo přímo na webu Veletrhy Brno. Registrace na workshopový den, 9. září, budou spuštěny v následujících týdnech. Jubilejní ročník CyberConu pořádá NÚKIB ve spolupráci se sdruženími CZ.NIC a NIX.CZ ve dnech 9. až 11. září.

Během dvou konferenčních dní se návštěvníci mohou těšit na příspěvky a panelové diskuze, které pojmou téma kybernetické i informační bezpečnosti různými pohledy. Odborníci z řad státního i soukromého sektoru pohovoří například nad tématy regulace kybernetické bezpečnosti, přechodu k postkvantové kryptografii, bezpečnosti domén či bezpečnosti satelitních služeb.

Bezplatná registrace na workshopový den, který proběhne na půdě Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, bude otevřena během července. Již nyní se návštěvníci mohou těšit například na úvod do síťové analýzy, ukázku table top cvičení či threat hunting.

Veškeré aktuality týkající se registrací, programu a dalších doprovodných aktivit můžete průběžně sledovat na webových stránkách CyberCon nebo na profilu akce na sociální síti Facebook. Podstatné informace týkající se organizace akce pak budou zveřejněny také na webových stránkách NÚKIB a profilech úřadu na sociálních sítích.